Állás

Beszerző és logisztikai asszisztens

Érdekel a beszerzés és a logisztika? Önállóan de csapatban is megállod a helyed? Beszélsz olaszul? Pályakezdő vagy? Partnercégünk több mint egy évszázados múlttal rendelkező élelmiszeripari cég.

Leendő munkatársukat várják a

pozícióba.

Feladatok, amik Rád várnak:

·       Fuvarszervezési feladatok ellátása (dokumentációk késztése, adminisztráció);

·       Megrendelések készítése, kiküldése, nyomon követése;

·       Reklamációk kezelése, ügyfélkapcsolatok ápolása;

·       Társosztályokkal (értékesítés, termelés, minőségirányítás, kereskedelem, pénzügy) való aktív együttműködés;

  • Belföldi és külföldi képviselőkkel való produktív kapcsolattartás;

·       Részvétel változatos, gyorsan fejlődő projektekben.

Azt a jelentkezőt keressük, aki:

  • Aktív tárgyalóképes olasz nyelvtudással rendelkezik;

·       Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office, Excel);

·       Rugalmasan tudja időnként a munkaidőt kezeli;

·       Kimagasló a problémamegoldása és pro-aktívan dolgozik;

·       Precíz, pontos és lendületes személyiség;

·       Kiválóak a kommunikációs készségei;

·       Eredmény – és ügyfélorientált szemléletmód jellemzi.

Amit biztosan megkapsz a munkádért cserébe:

·       Megállapodás szerinti kiemelt bérezés, és cafeteria juttatások;

·       Utazási költségtérítés biztosítása;

·       Fejlődési lehetőség jó csapatban;

·       Hosszú távú munkalehetőség stabil háttérű nemzetiközi cégnél.

Előnyt jelent:

  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai munkakörben szerzett tapasztalat;

·       Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

·       Győr-Moson-Sopron megye

Ha érdekel az állás és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldd el az önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a wf29877@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása