Állás

Beszerző

Japán anyavállalattal rendelkező, kiemelkedő minőségű autóipari termékeket gyártó partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:

  • Meglévő és új beszállítókkal történő teljes körű kapcsolattartás, tárgyalások szervezése és lebonyolítása, új beszerzési források felkutatása.
  • Árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése és támogatása adatokkal és kimutatásokkal.
  • Új projektek esetén az alapanyagok, nagy értékű berendezések, beruházások beszerzési folyamatának teljes körű ügyintézése.
  • Projekttevékenységek során a beszerzési osztály képviselete.
  • Ártárgyalások lefolytatása, versenyképes árak biztosítása.
  • A beszerzési árak folyamatos ellenőrzése és karbantartása SAP-ban.
  • Alapanyag beszállítók kapacitásainak monitorozása rendszeres kapcsolattartáson keresztül.
  • Szerződéskötések, ármegállapodások előkészítése és ezekhez kötődő tárgyalások, egyeztetések lefolytatása.
  • Beszerzési rendelések készítése és a kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek lefolytatása.

Előnyt jelent a pályázáskor:

  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív (közel tárgyalási szintű) angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat
  • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs és tárgyalókészség
  • Megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Összetett feladatok kezelésének képessége

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pest vonzáskörzete, Fejér megye északkeleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf22812@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása