Állás

Adminisztrátor (megváltozott munkaképességű)

Munkát keres? Szeretne egy megbízható helyen elhelyezkedni?

Ha igen, akkor jelentkezzen álláslehetőségünkre a megadott elérhetőségek egyikén!

Megváltozott munkaképességű adminisztrátor

A leendő munkatárs feladatai:

  • Számítógépen történő adatrögzítés
  • Az ügyintézők munkájának segítése
  • Postázás

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavállaló
  • Számítógépes programok ismerete (Excel, Word)
  • Önálló munkavégzés
  • Megváltozott munkaképességű státusz
  • Rehabilitációs kártya megléte előny, de nem feltétel

Amit nyújtani tudunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Azonnali munkába állás
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Részmunkaidős foglalkoztatás 4, illetve 6 órában

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a munka490761@hrszoftver.hu e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/588-9223-as telefonszámon.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása